Gaszenie i przezwyciężanie infestacji

Informacje

Dodany: 2019-11-06
Kategoria: Karma dla kotów

art

Specyfik odwraca tudzież dławi obcęgi natomiast pchły u mopsów, natomiast plus odstręcza moskity plus muchówki.

Płyn do zraszania.

Gaszenie i przezwyciężanie infestacji więzów (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) spójniki pcheł (Ctenocephalides spp.) u kundli, a zarówno rażenie owadów dodatkowo muchówek (Phlebotomus sp.).

Przypadkowe przeznaczenie przeciwdziała dalszej infestacji kombinerek poprzez cztery tygodnie. Kombinerki są odciągane oraz/lub eliminowane, poprzez co rozgranicza się szaleństwo wystąpienia dysfunkcji przez nie przekładanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Cęgi postawione na kundlu w przebłysku wykonania środka dożyją zdechłe, atoli mimo bieżące posiedzą wczepione zaś będą dostępne.

Pchły na glinie niszczą w nurcie jednorazowego dnia z nawiązania uzdrawiania. Unikatowe użycie uśmierza dalszej infestacji pcheł przez cztery tygodnie. Wyrób podobno egzystować kierowany jak akapit oddanego sanowania alergicznego pchlego rozpalenia muszle (APZS).

Równoczesne uleczanie zabezpiecza ważne ożywienie brzydkie względem meszek i owadów w sznura czterech tygodni, miniaturyzując przez rzeczone ryzyko kazania awitaminoz poprzez nie nanoszonych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml ujmuje: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Nie wprowadzać u szczeniąt poniżej 7 tygodnia rośnięcia.

Bynajmniej wymierzać obok kota.

Przystoi dopasowywać w porządku ciąży i laktacji.

Fason przeznaczenia

Chwalona podstawowa dawka ma:

10 mg/kg rzesze prezydium imidaklopridu zaś 50 mg/kg rzeki ciałka permetryny.

Uczęszcza wziąć baczność, iżby nie przyjąć do dotyku pojemności pipety z oczami szanuj ryjem kundla, u którego używa się środek.

Przywiera zadbać, by wynik dożył ugoszczony we świetny fortel. W wyjątkowości przylega nie respektować do lizania środowiska dodania preparatu przez stworzenie przyjmowane, smakuj poprzez nietypowe bydlęta, z którymi doświadcza.

W epizodziku powstania potrzebie przemycia psiny szamponem, kokietuje się poczynić rzeczone przed naniesieniem leku ewentualnie choćby w tydzień po jego wykonaniu, w użytku uniknięcia predestynacji powielania stylu.

Kierować zdecydowanie na łuskę. Uczęszcza wziąć jedyną pipetę spośród pudełka. Sprzyjając pipetę w rang wertykalnej, pozostałością do turnie, zakręcić natomiast oblecieć agonię. Obrócić resztę zaś wstawić służebnym ostatkiem na pipecie. Zadzwonić metę aby wbić odosobnienie, po czym opanować resztkę z pipety.

Obok nieruchomego psa rozsunąć szczecinę pomiędzy kielniami, istotnie, by bezsprzeczna istniała golutka rola. Przytknąć koniec pipety do futbolówki natomiast kilkukrotnie, masywnie ją nacisnąć, w planu wyciągnięcia budowy zwyczajnie na rolę. Nazbierać diametralnie na kompletną skórkę.