Antidotum Agencja Zatrudnienia
Agencja Zatrudnienia
Mar 29, 2016
Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Pracownik biurowy z językiem niemieckimMiejsce pracy: PoznańNr ref.: nie/sko/2015Zadania:- obsługa klientów niemieckojęzycznych poprzez przyjmowanie zamówień,- obsługa infolinii przychodzących/wychodzących,- aktualizowanie oferty sklepu internetowego- prace administracyjno-biuroweWymagania:- znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym ,- wykształcenie min. średnie,- doświadczenie w obsłudze klienta,- dobra znajomość obsługi komputera,- komunikatywność, dokładność,- mile widziana znajomość branży budowlanej.Zapewniamy:- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,- umowę o pracę, po okresie próbnym,- pracę w systemie jednozmianowym.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w tytule podając numer ref.: nie/sko/2015 lub zapraszamy do naszego biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17 p. I pok. 113/114.Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami.Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Antidotum Agencja Zatrudnienia Poznań, wielkopolskie , Poland Cały etat
Mar 29, 2016
Dla firmy instalatorsko-produkcyjnej poszukujemy osób dyspozycyjnych do pracy na stanowisku:Monter domofonów, alarmówMiejsce pracy: Suchy LasNr ref: ins/sul/2015Zadania:- montaż systemów nisko-prądowych (alarmowych, P.POŻ, telewizji przemysłowej, domofonów)- praca mobilna – Poznań i bliskie okolice.Wymagania:-doświadczenie na stanowisku instalatora instalacji nisko-prądowych min. 2 lata,- wykształcenie techniczne,- znajomość instalacji systemów alarmowych, P.POŻ, telewizji przemysłowej, domofonów i innych,- czynne prawo jazdy,- umiejętność obsługi komputera,- posiadanie licencji zabezpieczenia technicznego-mile widziane.Oferujemy:- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,- stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,- pracę w systemie jednozmianowym.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: ins/sul/2015) lub zapraszamy do naszego biura przy ul. Dąbrowskiego 17 p. I pok. 113/114.Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami.Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą oraz szkoleń, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.
Antidotum Agencja Zatrudnienia Poznań, wielkopolskie , Poland Cały etat
Nov 25, 2015
Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą oraz, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.Dla naszego klienta - należącego do grona największych firm świadczących usługi kontroli jakości na świecie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckimMiejsce pracy: PoznańNr ref.: nie/poz/2015Zadania:- kontakt telefoniczny z klientami niemieckojęzycznymi,- pozyskiwanie klientów,- przyjmowanie zamówień,- udział w wyjazdach, targach oraz szkoleniach na terenie Polski, Niemiec oraz Chin.Wymagania:- znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,- wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne),- doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta,- znajomość niemieckiej kultury biznesowej,- gotowość do podróży służbowych (raz na 4-6 tygodni),- komunikatywność, sumienność.Zapewniamy:- zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u Pracodawcy,- konkurencyjne wynagrodzenie (4000 – 8000 zł brutto podstawy + premie),- możliwość  zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie (w tytule prosimy wpisać: Nr ref.: nie/poz/2015) lub zapraszamy do naszego biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17 p. I pok. 113/114.Informujemy, że skontaktujemy się z tylko  wybranymi osobami.Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).     
Antidotum Agencja Zatrudnienia Poznań, wielkopolskie , Poland Cały etat