Jan 04, 2017

Operator wózka widłowego - Holandia

  • NL Jobs Polska
  • Gdańsk, pomorskie , Poland
Tymczasowa / Sezonowa Produkcja/Przemysł

Treść ogłoszenia

Agencja pośrednictwa pracy NL Jobs Polska poszukuje dla swojego klienta w Holandii osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego
oferta pracy tymczasowej

Opis stanowiska pracy:
- praca na stanowisku operatora wózka widłowego – załadunek oraz rozładunek TIR-ów,
- 35-45 godzin pracy tygodniowo.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w pracy na wózku widłowym,
- uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym.

Oferujemy:
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- dojazd do pracy,
- opiekę polskiego koordynatora 24 h/dobę.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV w języku angielskim  na adres e-mail: gdansk@nl-jobs.com w temacie e-maila wpisując „operator wózka widłowego”.
W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, że z wybranymi kandydatami kontaktujemy się  telefonicznie.
Naszą legalność potwierdza Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia - nr certyfikatu 1363.