Oct 31, 2016

OPIEKUNKA - NIEMCY - SPRAWDZONE MIEJSCA - DOBRE ZAROBKI

  • AUTUMN-CARE Sp. z o.o. Sp. k.
  • Poznań, wielkopolskie , Poland
Tymczasowa / Sezonowa Opieka nad dziećmi/Pomoc domowa

Treść ogłoszenia

Wymagania:

  • z dobrą znajomością języka niemieckiego – taką byś mogła porozumieć się z podopiecznym
  • z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą
  • odpowiedzialnych, cierpliwych, uczciwych, z empatią – by podopieczny czuł się dobrze przy Tobie
  • cieszymy się jeśli posiadasz czynne prawo jazdy – to dodatkowy atut w tej pracy
  • ze świadomością, że ta praca nie należy do najłatwiejszych – musisz czuć w sobie powołanie do bycia opiekunką

Obowiązki:

Jeśli masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i znasz j. niemiecki zgłoś się do nas już dziś!
Współpracujemy od lat ze sprawdzonymi i pewnymi rodzinami poszukującymi właśnie opiekunów z Polski!

  • Poszukujemy Opiekunek chcących opiekować się starszymi osobami na terenie Niemiec.
  • Potrzebna jest pomoc przy codziennych czynnościach: mycie, ubieranie, przygotowywanie posiłków itp.
  • Szukamy Opiekunek na wymiany do aktualnych zleceń
  • PREMIA ŚWIĄTECZNA 2016!!!!

Job Requirements:

  • Pewne miejsce pracy w Niemczech
  • Zatrudnienie na Umowę zlecenie
  • Pełny Pakiet składek + dodatkowe Ubezpieczenie zdrowotne za granicą
  • Godną pensję – adekwatną do Twojego doświadczenia i obowiązków
  • Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
  • Bilet w jedną stronę do Niemiec – to nasz koszt!