Oct 31, 2016

OPIEKUNKA - WYMIANY LISTOPAD - ZAROBKI 1200 - 1500 EURO + PREMIA ŚWIĄTECZNA

  • AUTUMN-CARE Sp. z o.o. Sp. k.
  • Poznań, wielkopolskie , Poland
Tymczasowa / Sezonowa Opieka nad dziećmi/Pomoc domowa

Treść ogłoszenia

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece na osobami starszymi
  • Dyspozycyjność do natychmiastowego wyjazdu
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:

  • Poszukujemy Opiekunek chcących opiekować się starszymi osobami na terenie Niemiec.
  • Potrzebna jest pomoc przy codziennych czynnościach: mycie, ubieranie, przygotowywanie posiłków itp.
  • Szukamy Opiekunek na wymiany do aktualnych zleceń.
  • Wymiany LISTOPAD +PREMIA ŚWIĄTECZNA 2016!!!!

Job Requirements:

  • Praca na umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie od 1200 € do 1500 €
  • Premia świąteczna
  • Dodatkowe ubezpieczenie za granicą, korzystne dla opiekunek
  • Organizacja dojazdu
  • Zakup biletu do Niemiec dla opiekunki
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Powiedz czego potrzebujesz, pomożemy Ci !!!