Jul 21, 2016

Kamieniarz

  • Euro Work
  • Katowice, śląskie , Poland
Cały etat Budownictwo

Treść ogłoszenia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m.in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej– posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kamieniarz

Wyjazd: od zaraz!

Miejsce pracy:

Obowiązki:

Praca na stanowisku kamieniarza przy cięciu orz polerowaniu kamienia naturalnego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ubezpieczenie zapewnia pracodawca: płatne przez pracownika

  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kamieniarza

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • prawo jazdy

Aplikuj: http://bit.ly/29VitZN

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!