Aug 08, 2016

PRACOWNIK FIZYCZNY NA FARMIE ZWIERZĄT (DOJARZ)

  • Euro Work
  • Katowice, śląskie , Poland
Cały etat Produkcja/Przemysł

Treść ogłoszenia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy pracowników na stanowisko:

ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego i własnym samochodem

Miejsce pracy: różne gospodarstwa na terenie Holandii
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:

Praca przy mechanicznym dojeniu krów
Karmienie i pojenie cieląt
Inne prace w gospodarstwie (obsługa paszowozu, innych maszyn rolniczych)

Oferujemy:

Stawka: 9,26 euro brutto/h.

  • Zakwaterowanie:zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika - 50 euro na tydzień

  • Praca w systemach urlopowych i zastępstw 6 tyg. codziennej pracy na 3 tyg. urlopu lub analogicznie 8 tyg. na 4 tygodnie urlopu.

  • Ubezpieczenie: 19,50 Euro/ tydzień.

  • Pierwsze 3 dni to dni testowe (nieodpłatne)!

  • Dodatki do dojazdów własnym samochodem – 0,15 euro za każdy kilometr.

Wymagania:

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderski - warunek konieczny

  • czynne prawo jazdy kat B i własny samochód - warunek konieczny

  • gotowość do pracy w systemie 6 tyg. codziennej pracy na 3 tyg. urlopu lub 8 tyg. na 4 tygodnie urlopu.

  • doświadczenie przy pracy ze zwierzętami

  • umiejętność obsługi maszyn rolniczych

  • chęć długoterminowej współpracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!