Aug 08, 2016

Operator frezarki CNC ze znajomością języka angielskiego

  • Euro Work
  • Katowice, śląskie , Poland
Cały etat Produkcja/Przemysł

Treść ogłoszenia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac m.in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Operator frezarki CNC

ze znajomością języka angielskiego

Rozpoczęcie Pracy: 04.07.2016

Miejsce Pracy: Holandia, Groningen

Ilość godzin: ok. 40

Praca na min. 1 rok możliwość podpisania stałego kontraktu.

Opis stanowiska pracy:

Obsługa oraz konserwacja frezarki górnowrzecionowej SCM.

Oferujemy:

  • 13 euro brutto/h, możliwość negocjacji stawki

  • zakwaterowanie zapewnione płatne 74 euro/tygodniowo

  • ubezpieczenie zapewnione płatne 20,82 euro/tygodniowo

  • możliwość comiesięcznych zjazdów do Polski

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w obsłudze i konserwacji frezarek CNC – warunek konieczny

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • prawo jazdy kategorii B i własny samochód – mile widziane

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uwaga! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!